Registrace členství

Registrovaní členové se mohou přihlásit zde.

Proč se registrovat, proč se stát členem

Základní registrace na náš web je zdarma. Pokud se však chcete stát plnohodnotným členem s možností účastnit se akcí sdružení a s přístupem do členské sekce, je třeba uhradit členský příspěvek.

Výše ročního členského příspěvku pro získání plného členství je 400 Kč (pro studenty do 26 let 300 Kč).

Zaplacením členského příspěvku získáte přístup do neveřejné členské sekce webu, ale také pozvánky na nejrůznější akce týkající se hudební medicíny. Abychom mohli spolupráci mezi hudebníky, lékaři, pedagogy, terapeuty a mnohými dalšími zdárně rozvíjet, pořádáme přednášky, semináře a také sympozium, kde přednášejí odborníci nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Možnost Vaší účasti na sympoziu je v ceně členského příspěvku.

Platební údaje získáte po základní registraci, tedy po vyplnění formuláře níže na stránce.

Podmínky pro přijetí do České společnosti pro hudební fyziologii a medicínu hudebníků:

Jako členové spolku jsou vítáni všichni nad 18 let se zájmem o hudbu a medicínu, hudební profesionálové i amatéři, pedagogové, studenti, lékaři, fyzioterapeuti i další zdravotničtí pracovníci.

Přečtěte si Zásady ochrany osobních údajů a Zásady cookies (EU), abyste věděli, jak s osobními údaji nakládáme. Vyplňte registrační formulář, který slouží jako žádost o přijetí, a uhraďte členský příspěvek (podrobné platební údaje získáte po registraci).

 

Registrace nového uživatele

 

 

 

Přečtěte si prosím Zásady ochrany osobních údajů a Zásady cookies (EU), ve kterých popisujeme, jak zpracováváme Vaše osobní údaje.

Důležité: po odeslání formuláře prosím zkontrolujte svoji e-mailovou schránku a registraci potvrďte.

*Vyžadovaná položka